Teras Üstü Kapatma – Teras Üzeri Kapama – Şeffaf Çatı

Teras Üstü Kapatma ve Teras Üzeri Çatı Kapama

Teras üstü kapatma ‘nın çok sayıda avantajı bulunmaktadır. İlk olarak teras alanı, bu sistemler sayesinde kullanılabilir bir alana dönüşmektedir ve bir yaşam alanına dönüştüre bilinmektedir. Teras kapama sistemi uygulanmasından sonra, koltuk takımları, masa ve sandalye ile mekan kullanılabilir bir hale getirilebilir ve keyifli zaman geçirilecek alana dönüşmektedir. İkinci olarak teras kapamanın ısınma problemine karşı büyük oranda çözüm getirmesidir.

Yapılan sistem ile ısı izolasyonu sayesinde soğuk havanın içeriye girmesi engellenir, kar ya da yağmur suyunun içeriye sızmasının önüne geçilir ve büyük ölçüde ısı yalıtımı ve ısı tasarrufu sağlar. Bunu yanı sıra zemin bozulmalarını da önlemektedir.

Üçüncü olarak teras kapama sistemi eğer katlanabilir cam çatı sistemi uygularsanız, yaz mevsiminde size serin ve ferah bir alan kullanma olanağı sunar.

Ayrıca otomatik çatı sistemleri ile de dört mevsim kullanım olanağı sunmaktadır. Otomatik çatı sistemleri ile üzeri açılır kapanır tente çatı sistemleri modelleri uygulanabilmektedir. Diğer bir avantaj ise, ahşap malzeme kullanılması durumunda, çatınızda kötü kokuların olmaması ve uzun süreli kullanıma uygun bir şekilde yapılmasıdır.
Teras kapama sistemleri genellikle ahşap teras kapama, metal teras kapama ve cam teras kapama olarak ayrılmaktadır. Her birinin ayrı olarak özellikleri ve avantajları bulunmaktadır.

Mevcut bir teras katınız var ve açık balkonunuz var, açık balkonunuzu kapatıp terasınızı kapatıyoruz. Teras kapama, günümüzde yaygın olarak kullanılan ve yaygın olarak kullanılan bir uygulamadır. Çatı kapaması yasal mı? Belediyenin teras kaplama izni alınmalı mı? Bu tür bir düşünceye bağlı kalmayın, her yasal konuda size yardımcı olacağız. Yaşam alanınızı yaşanabilir bir alana dönüştürmek için bilgi, teknoloji ve yenilikçi araştırmalarla zamanın trendine ayak uydurmaya, ürün portföyü ve uygulamaları geliştirmeye devam ediyoruz.

iletisim

Call Now Button0 (216) 487 00 61