Sundurma Çatı Kaplama – Şeffaf Çatı

Çatılarınız için her zaman en etkili çözümleri almak isteyebilirsiniz. Bu konuda henüz bir fikir sahibi değil iseniz artık sizlerde bu yönde eşsiz çalışmaları yapan ve sayısız referansı ile sektörün dinamiği olmayı sürdüren bizi seçebilirsiniz. Kalite standartları bakımından en yüksek kriterlere sahip markamız, siz değerli müşterilerimize en hızlı ve garantili çözümleri sunma noktasında rakipsizdir. Farkımızı gösterdiğimiz ve seneler boyunca hep memnun kalmanızı sağladığımız ürünlerimizden birisi de sundurma çatı kaplama imalatımız olmaktadır. İş yerleri, evler, fabrikalar, eğitim merkezleri, camiler, kamu kurumları, kısacası aklınıza gelen her yer de sorunsuzca kullanabileceğiniz böyle bir çatı kaplama için mükemmel bir alışverişe imza atabileceğinizi de vurgulamak isteriz.

 

 Uygulanabildiği Alanlar Nerelerdir

 

Sundurma çatı kaplama konusunda nerelerde kullanıldığı ile ilgili de soru işaretleri bulunmaktadır. Genel itibari ile kış bahçelerinde, giriş kapılarının üzerlerinde, balkon saçaklarında, sahip olunan teras katlarında ve mutfakların bahçeye çıkan dış kapılarında yaygın olarak tercih edilmektedirler. Standart ölçülerin ve üretimlerin dışında özel boyutlar ile de imal edilebilir olmaları ayrıcalıklı kılmaktadır. Sadece etkin bir kullanım amacı değil, bununla birlikte görsel açıdan alanlarınıza değer katmada da farkını görebilirsiniz. Kaldı ki bu çatı kaplamaları arzu ettiğiniz renge göre seçebilir ve ruh halinizi yansıtarak çok daha keyif almayı başarabilirsiniz.

Güneş ışığına ve dış hava şartlarına dayanma özelliğine sahiptir. -40 C, ısı direnci + 120C. Termoplastik gruba ait olduğu için ısıtılarak deforme olmayacaktır. Düşük ısı iletkenliği ve ses iletkenliği; yüksek voltaj ve yalıtım performansı; kimyasallardan ve korozyondan etkilenmez. Işık geçirgenliği nedeniyle çok fazla elektrik tasarrufu sağlayabilir. Hijyeniktir, toz tutmaz, alev almaz. Asidik ortamlar için ideal bir çözümdür. Diğer mimari unsurlarla uyumluluğundan dolayı geniş bir uygulama yelpazesinde ilk tercihtir.

 Hangi İçerik ile Üretilmekted irler

 

İşletmemiz müşterilerimize bol alternatif sunmak adına çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Bu bağlamda sundurma çatı kaplama içinde ham maddesi farklı olan seçeneklerimizden istifade edebilirsiniz. Ahşap sundurma, paslanmaz çelik, alüminyum ve demir profil ile yapılmış çatılar arasından tercihini yapabilirsiniz. Bu birazda çatı kaplamalarınızı kullanacağınız yer ile doğru orantılı olmaktadır. Ancak bünyemiz içerisinde almaya karar verdiğiniz ürün her ne olursa olsun sizlere % 100 garantili bir şekilde satılacağından da emin olabilirsiniz.

 

Satış sırası ve sonrasında her daim sizlere yardımcı olmakta ve beklentilerinizi gidermeye yönelik çalışmalarımızı da sürdürmekteyiz. Dilediğiniz sonuçları 12 ay boyunca en az paralar ödeyerek gerçekleştirmeniz de cabası olacaktır. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için bizler daima sizlerin yanında yer almayı sürdürecek ve farkı keşfetmenizi sağlayacağız.

 

Sundurma Çatı Kaplama Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin: 0216 487 00 61

Call Now Button0 (216) 487 00 61