Şeffaf Çatı Kaplamaları – Şeffaf Çatı – Cam Çatı – Polikarbon Çatı

Şeffaf Çatı | Şeffaf Çatı Kaplama | Şeffaf Çatı Sistemleri | Cam Çatı | Skylight Çatı Sistemleri | Polikarbon Çatı

ALBAYRAK YAPI Çatı Aydınlatma Pencereleri, yeni bir ürün ile kullanıcılarına modern ve pratik bir çözüm daha sunuyor. Her yerde rahatlıkla kullanılabilen bu pencerelerin yüzeyi bakım gerektirmiyor. Teras Çatı Çözümleri tüm çatı kaplama malzemelerine uyumlu olacak şekilde uygulanabiliyor. Eteklikler özel yapısı ile yağmur sularının en güvenli şekilde tahliye edilmesine olanak sağlayarak su sızıntılarını önlüyor.

Çatı Aydınlatma Sistemleri
ALBAYRAK Şeffaf Çatı Sistemi, farkli ihtiyaçlara cevap verebilen iki modelden oluşuyor: Elle ulaşılamayan yükseklikler için önerilen ve radyo frekansi ile çalşıan io-homecontrol® sistemine sahip INTEGRA® çatı penceresinin tüm özelliklerine sahip, uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen akıllı versiyon CVP ile sadece doğal aydınlık almanın yeterli olacağı mekanlar için açılıp kapanmayan sabit versiyon CFP.

Oturma Odası Çatı Katı Aydınlatma Sistemlericati kati mutfak aydinlatma seffaf Cati sistemleri
Şeffaf çatı cam çatı, Cam Çatı Aydınlatma Pencereleri uygulama montaj ve teknik servis Albayrak Yapı TeL : 0216 487 00 61
Cati Kati Calisma Odasi Aydinlatma Sistemlericati kati yatak odasi seffaf aydinlatma sistemleri
Beşik Çatı Katı Aydınlatma Sistemleri,Bu kapak pencere kapalı durumdayken de açılabiliyor ve dış etmenlerin (yağmur, rüzgar, toz) mekana doğrudan etkisini engelliyor ve temiz hava girişini sağlıyor. Çatı Aydınlatma Aksesuarları ‘ da Bulunmaktadır. Stor Perde, Stor Sinekli, Panjur Sistemleride Bulunmaktadır.
 Şeffaf Çatı Kaplamaları ve Şeffaf Çatı Modelleri 1;

Çatı Aydınlatma Sistemleri her türlü hava şartlarına karşı %100 koruma sağlayan çözümler sunuyor. Pencere kanadına entegre edilmiş havalandırma kapağı kullanılan pencerenin büyüklüğüne göre saatte 14?28 m³ temiz hava dolaşımına olanak sağlıyor.
 Şeffaf Çatı Kaplamaları ve Şeffaf Çatı Modelleri 2;

Teras Çatı Pencereleri ; Günümüzde doğal aydınlık ve mümkün olduğunca gün ışığına sahip yaşam alanları talep görüyor. Albayrak Teras Çatı Çözümleri bu talebin bir sonucu olarak doğdu. Standart Çatı Pencereleri?nin, ahşaptan üretilmiş eğimli bir kasa aracılığıyla, düz çatılara uygulanması prensibine dayanan Teras Çatı Çözümleri ile ALBAYRAK ŞEFFAF ÇATI, Türkiye?de bir ilke daha imza atarak kullanıcılarına çatı eğimleri ne olursa olsun hizmet sunabiliyor.

Şeffaf Çatı Kaplamaları Hakkında Detaylı Bilgi için Albayrak Yapı ULaşın TeLefon : 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Call Now Button0 (216) 487 00 61