Sabit Cam Çatı

Sabit cam çatı örtü sistemleri, doğanın olumsuz etkilerinden arınmış gün ışığıyla dolu ortamlar oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu sistem ile ister özel, ister ticari amaçlı olsun; her türlü açık alanı, kapalı ancak şeffaf mekanlar olarak sık ve işlevsel hale getirmek mümkündür.

Kullanılan özel alüminyum profiller sayesinde ayrıca bir taşıyıcı kontrüksiyona gerek kalmamakta olup mekanlarınızadaha estetik görünüm kazandırmaktadır.Sabit Cam, çatı alanlarını aydınlatmak için bulunabilecek en mükemmel çözümdür. Tüm ürünler Avrupa normlarına göre üretilmiş olup, Albayrak Çatı güvencesi altındadır.

 

Endüstriyel yapılarda, ısı izolasyonlu çatı kaplama malzemeleri ile birlikte aydınlatma amaçlı olarak kullanılabilir. Yüksek ısı yalıtımı ve yüksek ışık geçirgenliği sebebiyle, alternatifsiz bir ısı izolasyon ve aydınlatma malzemesidir.

Sabit cam tavan sistemleri, özellikle geniş bahçe alanına sahip cam tavan sistemleri, evin geniş dış alanından bir kış bahçesi oluşturabilir. Geniş bir kış bahçesi hazırlamak isteyenler için uygun bir alanda çalışılarak alan kapatılabilir. Kış bahçesi yapılırken öncelikle üst kısım gerekli malzemelerle kapatılır. Bu nedenle alttan cam ile kapatılarak şık bir alan yaratılır. Kış bahçesini hazırlarken şık bir alan oluşturabilir ve burada güzel vakit geçirebilirsiniz. Kış bahçesinin üst kısmı cam sistemle hazırlanabilmektedir. Yaz kış bahçenin tadını çıkarmak isteyenler için uygun bir seçim olacaktır. Bu sayede kışın bahçe ve doğal manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Fabrika ve Showroom Mağaza Çatı Sanayi Çatı Aydınlatma Sistemleri

 

Sanayi yapılarında gün ışığıyla aydınlanmanın avantajları;
* Çalışma hızının artması,
* Hatalı üretimin azalması,
* Malzeme ve enerji israfının azalması,
* İş hastalıkları ve iş kazalarının önlenmesi
* Kalifiye elemanın veriminin artması,
* Randımanın ve kalitenin yükselmesi,
Albayrak Çatı; Sabit Cam Çatı Sistemlerinin Verdiği Hizmetler;
Uzay Kafes Sistemleri, çelik konstrüksiyon, her türlü çelik işi, Kapalı pazaryerleri, Turizm çarşıları, Alış-veriş merkezleri bina, stadyum, spor salonları,iç mimari ( Çatı Mimarısı ) aydınlatma sistemleri(LED) üstgeçit, benzin istasyonları, çatı kaplama, her türlü mimari tasarım, mimarlık hizmetleri kupon proje çizim ve uygulamaları.

Sabit Cam Çatı Sisteminin Avantajları

 • Çabuk çizim, imalat ve montaj
 • kısa sürede, düşük maliyetli uygulama
 • Projelerde Çağdaş çözümler
 • Değişken modül ve yükseltiler
 • Fonksiyonel kullanım imkanı
 • Uygulama kolaylığı ile Aydınlatma ve havalandırma sistemleri
 • Serbest çizim
 • Estetik görünüm
 • Korozyona karşı yüksek direnç
 • Çatı malzemeleri ve uygulamak için farklı bir fırsat her türlü
 • İç ve dış çevre dekoratif bir görüntü oluşturur
 • Sistem bileşenleri olasılığı Kolay taşınması ve depolanması
 • Montaj çabukluk avantajı zemin ve hava üzerinde

Sabit cam çatı Teras, balkon, sera, teras ve giriş kapılarına kolaylıkla kurulabilen bir sistemdir. Teneke çatı sistemleri genellikle kafe, restoran, iş yeri ve ofislerin ilk tercihi olup, üretim alanını engellemeden şık ve ferah yaşam alanları sağlayabilmektedir. Sabit cam çatı, tek veya çift cam için kullanılabilir. Binayı cam çatı sistemi ile çevreleyerek gün ışığından daha iyi faydalanabilirsiniz. Ancak cam çatı sistemleri için kullanılan camın elbette çok kaliteli ve işe uygun olması gerekir ve çatı sistemlerine göre daha dayanıklı da olabilir. Sabit cam çatı teknik verileri Cam çatı sistemi, 8 veya 10 mm kalınlığında temperli cam kullanır (Paşabahçe). , destekleyici çerçeveli bir alüminyum veya demir profil sistemi kullanır. Alüminyum ve çelik çerçeveler elektrostatik boya ile istenilen renge (ral) boyanabilmektedir. Cam çatı sisteminde kullanılan tüm armatür ve aksesuarlar paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cam çatı yağmur, kar ve rüzgar geçirmezdir ve tam yalıtım sağlar.

Call Now Button0 (216) 487 00 61