Kış Bahçesi

Kış bahçesi sistemlerinde modern teknolojinin tüm avantajlarını kullanarak , enerji kayıplarını en aza indiren, bir çok dizaynda tasarlanabilen düşük bakım masraflı sistemler yaratırken, eski çağlardan beri çekiciliğini ve ihtişamını koruyan kış bahçelerini günümüze taşımaktadır.

Kış Bahçesi Uygulamaları 1;

Kış Bahçesi Uygulamaları 2;

Kış Bahçesi Uygulamaları 3;

Kış Bahçesi Uygulamaları 4;

Kış Bahçesi Uygulamaları 5;

Mevsimsel değişikliklere rağmen kış bahçesi hala uzun ömürlü ve güzel bir görünüme sahip olup oldukça çekici bir yapıdır. Bu sağlam yapılar ve özel cam tasarımı sayesinde bahçelere, ofislere veya diğer tüm yaşam alanlarına hayat verebilir, bu güzel his sayesinde ferah bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz. Kış bahçesi, müşterinin tercihlerine göre birçok farklı tipte tasarlanabilir. Özel yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş, hassas bir şekilde tasarlanmış sistemlerdir. Çok yönlü ve çok yönlü kış bahçesi sistemi giderek daha popüler hale geldi ve kullanımı evrensel olarak insanlar tarafından tercih edilmeye başlandı. Kullanışlı, güvenli ve en önemlisi uzun süreli seyahatlerinizde yüksek performans sağlayan bir bahçe sistemi, yaşam ortamınızı daha yaşanabilir hale getirir ve sizi çeşitli hava koşullarından korur. Dahası, eğlence ve muhteşemlik açısından birçok farklı tipte tasarlanabilen yapılara sahip olmak çok önemli olacaktır.

Kış bahçeleri özellikle kış aylarında kullanılan tatil evlerinde, müstakil evlerde veya tatil evlerinde genellikle tercih edilen balkon tipidir. Teras olarak da bilinen sera, eviniz için özel bir konfor alanı ve bambaşka bir lüks seviyesi sağlar. Kış bahçesi ağırlıklı olarak geniş balkon olarak kullanılmakta, üzeri kullanışlı ve pratik cam balkon sistemi ile kapatılmakta ve dört mevsim işlevini sürdürmektedir. Sera modellerinin pek çok tasarımı bulunmakta olup, sera fiyatları da tasarıma göre değişmektedir. Ve modeli.   Sera tasarımı sera sistemi elbette seranın yapısına ve tüketicilere sağlanan alana göre farklı ebatlarda, metrekarelerde ve tasarımlarda üretilmektedir. Kış bahçesinin imalatı, kış bahçesinin kurulacağı balkona göre farklılık göstermektedir. Kış bahçesi oluştururken öncelikle kış bahçesi balkon ölçüleri ve bu ölçülere göre cam kroki alınız. Örneğin, geniş bir alanınız varsa ve onu tamamen kapatmak istiyorsanız, geleneksel pencere açma yönteminde yanlış bir şey yoktur. Öte yandan seranın kaplaması gereken alan yeterince geniş değilse katlanır cam balkon sistemi veya sürgülü cam balkon önerebilirsiniz yani serayı yerleştirmeden önce bir profesyonele danışmanız mantıklı olur. Belirli bir yerde bir sera düşünüyorsanız, öncelikle çeşitli sera tasarımlarına bakıp bölgenize en uygun olanı belirlemenizde fayda var. Ortamınızı tasarlamak için ucuz ve kaliteli malzemeler kullanmakta da fayda var.

 

Kış Bahçesi Uygulamaları Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Call Now Button0 (216) 487 00 61