Hareketli Çatı

Yaşam alanlarınızda alışıla gelmiş çatı sistemlerinden farklı bir arayış içinde iseniz ve hayalini kurduğunuz muhteşem bir atmosfer istiyorsanız. Sizin için en ideal olanı hareketli çatı sistemleri olacaktır. Açılır teras açılır tavan kış bahçesi ve hareketli çatılar tam sizin için üretilmiştir. Bu yapıların kullanım kolaylığını ve size kazandırdığı avantajları görmelisiniz. Yapılarımız açılır çatı sistemleri fonksiyonel, amaca uygun ve estetiktir. Kolay montaj edilir, her mekana uygulanabilir ve gerektiğinde birkaç dakika içerisinde açılabilir. Tamamı alüminyumdan imal edilen açılır çatılar varlıklarınızın değerini iki katına çıkartacaktır.

Hareketli Çatı Sistemlerinin Kullanım Alanları

Başta en önemli yaşam alanınız olan eviniz, villanız olmak üzere, ofisiniz ve iş yeriniz ya da çiftliğinizin sahip olduğu mimari yapıya en uygun şekilde tasarımı yapılmış hareketli cam çatı sistemleri özel olarak uygulanmış taşıyıcı yapısının yanı sıra yüksek performans barındıran ısı camları kullanılır. Mükemmel hareketli cam çatı sistemleri için profesyonel hizmet alacağınız en en güvenilir adrestesiniz.

Yaşam alanlarınızda alışıla gelmiş çatı sistemlerinden farklı bir arayış içinde iseniz ve hayalini kurduğunuz muhteşem bir atmosfer hüküm sürsün istiyorsanız sizin için en ideal olanı hareketli çatı sistemleri olacaktır. İşinde uzman firma sayesinde sabit cam çatı ve otomatik açılabilir özellikli çatı uygulamalarını yaşam alanlarınızda rahatlıkla tercih edebilir ve aradığınız büyülü atmosferin yaratılmasını sağlayabilirsiniz.

Hareketli Cam Çatı sistemimiz yaşam ve kullanım alanınızı açarak 4 mevsim rahatlık sağlar. Hareketli cam çatı sistemimiz modüllerden oluşmakta olup montajı ve uygulaması oldukça kolaydır. Hareketli cam tavan işlevseldir. Açılır tavan sistemi yaz kış kullanılabilecek bir alan yaratır. Hareketli cam çatı sistemimiz tüm estetik görünümü ile camı gökyüzü ile bütünleştirir. Hareketli cam tavan sistemimizin motoru, uzaktan kumanda sistemi ile açılıp kapatılabilir. Hareketli cam tavan sistemimizle, uzaktan kumandaya tek bir tıklama ile güneşli ve berrak havalarda gökyüzünün eşsiz güzelliğine ve temiz doğal havaya sahip olabilir, yağmurda ve karda muhafaza edebilirsiniz.

Dört mevsim yaşam alanları için özel olarak tasarlanan açılır kapanır çatı, gündüz uykululuğunu giderebilir. Yılın herhangi bir zamanında kendinizi iyi hissedebilir, mobil çatıda ve açık alanda rahatça kahve yiyip içebilirsiniz. Projeleriniz ve evleriniz için uyumlu mobil çatılar kullanıyoruz, ailenize farklı yaşam alanları sunuyoruz. Yazın ferah ve gölgeli, kışın sıcacık bir yer sağlıyoruz. Mobil çatımız kesinlikle yağmura, kara ve hava koşullarına dayanıklı olup size ve ailenize güvenli bir yaşam alanı sunar.   Mobil çatı modelimiz ve teknik verileri.  pergola 12/24 V led aydınlatma ile tamamen alüminyumdan imal edilmiş olup istenilen Ral rengine boyanabilmektedir. Uygun motor kontrolü sayesinde kaporta açılıp kapanabilmektedir. Yıldızların altında istediğiniz oturma odasını sağlıyoruz. gece katlanır ve yan ısıcam sayesinde yaz daha keyifli, yaz ve kış olası hava koşullarına göre daha rahat. Mobil çatı, yeni pergola sistemi, açma ve kapama için özel tahrik. Alüminyum destek profilleri ve üst hareketli alüminyum çubuklardan oluşan bir sistemdir. Güneşten korunma amaçlı, hareketli çıtalarla ayarlanabilen yarı açık çatı sistemidir. Latalarda bulunan özel drenaj kanalları sayesinde açılıp kapanırken su girmesini engelleyebilir. Güneş pili taşıyıcısının düz şekli ve geniş kesiti ile cam balkonlu açık sistem bileşenleri, cam sürme sistemleri, güvenilir giyotin motorları ve kontrolleri için ideal bir ortam sağlar.  FD 60 katlanabilir cam ısı yalıtımlı ve rahattır, size temiz bir alan sağlar. Olası hava etkilerine karşı test edilmiştir.150 kg m2 kar yükü 179 km/h rüzgar hızında hesaplanmıştır Mobil çatı sistemi tamamen yalıtımlı ve ses geçirmez olup, yanlarda ve üstte cam kullanılmıştır. Cam seçeneği olarak 6 veya 8 mm kalınlığında 4+4 lamine cam + hava boşluğu + konfor camı olarak yapılabilmektedir. Yanal ısı yalıtım fonksiyonlu alüminyum sürme profil ve alüminyum sürme profilden oluşan sistem sayesinde ısı kaybı olmadan enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.   Alman mobil çatı sistemi profilleri sayesinde seranızı daha güzel gösterecek kalıcı ve temiz bir ortama kavuşacaksınız. Mobil çatı tamamen ekonomik bir su geçirmez ürün olan alüminyumdan yapılmıştır.   Arka taşıyıcı bant ve sistem, suyu ön ve orta yıkama hatlarından dışarı doğru yönlendirir.  ‘nin üst kısmı polikarbonat levha ile kaplanmıştır. Polikarbonat levhanın kalınlığı 8-10-12-14-16-18-20 mm olup istenilen kalınlıkta yapılabilir, villanızın ve evinizin görünümüne zarar vermez. Oteller, restoranlar, kafeteryalar, villalar, özel havuzlu oteller için gerekli tüm çıkarılabilir çatı yüzeyleri.

 

Call Now Button0 (216) 487 00 61