Hareketli Çatı

Yaşam alanlarınızda alışıla gelmiş çatı sistemlerinden farklı bir arayış içinde iseniz ve hayalini kurduğunuz muhteşem bir atmosfer istiyorsanız. Sizin için en ideal olanı hareketli çatı sistemleri olacaktır. Açılır teras açılır tavan kış bahçesi ve hareketli çatılar tam sizin için üretilmiştir. Bu yapıların kullanım kolaylığını ve size kazandırdığı avantajları görmelisiniz. Yapılarımız açılır çatı sistemleri fonksiyonel, amaca uygun ve estetiktir. Kolay montaj edilir, her mekana uygulanabilir ve gerektiğinde birkaç dakika içerisinde açılabilir. Tamamı alüminyumdan imal edilen açılır çatılar varlıklarınızın değerini iki katına çıkartacaktır.

Hareketli Çatı Sistemlerinin Kullanım Alanları

Başta en önemli yaşam alanınız olan eviniz, villanız olmak üzere, ofisiniz ve iş yeriniz ya da çiftliğinizin sahip olduğu mimari yapıya en uygun şekilde tasarımı yapılmış hareketli cam çatı sistemleri özel olarak uygulanmış taşıyıcı yapısının yanı sıra yüksek performans barındıran ısı camları kullanılır. Mükemmel hareketli cam çatı sistemleri için profesyonel hizmet alacağınız en en güvenilir adrestesiniz.

Yaşam alanlarınızda alışıla gelmiş çatı sistemlerinden farklı bir arayış içinde iseniz ve hayalini kurduğunuz muhteşem bir atmosfer hüküm sürsün istiyorsanız sizin için en ideal olanı hareketli çatı sistemleri olacaktır. İşinde uzman firma sayesinde sabit cam çatı ve otomatik açılabilir özellikli çatı uygulamalarını yaşam alanlarınızda rahatlıkla tercih edebilir ve aradığınız büyülü atmosferin yaratılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Hareketli kapatmalar Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

 

Yukarı Git