Hareketli Çatı

Yaşam alanlarınızda alışıla gelmiş çatı sistemlerinden farklı bir arayış içinde iseniz ve hayalini kurduğunuz muhteşem bir atmosfer istiyorsanız. Sizin için en ideal olanı hareketli çatı sistemleri olacaktır. Açılır teras açılır tavan kış bahçesi ve hareketli çatılar tam sizin için üretilmiştir. Bu yapıların kullanım kolaylığını ve size kazandırdığı avantajları görmelisiniz. Yapılarımız açılır çatı sistemleri fonksiyonel, amaca uygun ve estetiktir. Kolay montaj edilir, her mekana uygulanabilir ve gerektiğinde birkaç dakika içerisinde açılabilir. Tamamı alüminyumdan imal edilen açılır çatılar varlıklarınızın değerini iki katına çıkartacaktır.

Hareketli Çatı Sistemlerinin Kullanım Alanları

Başta en önemli yaşam alanınız olan eviniz, villanız olmak üzere, ofisiniz ve iş yeriniz ya da çiftliğinizin sahip olduğu mimari yapıya en uygun şekilde tasarımı yapılmış hareketli cam çatı sistemleri özel olarak uygulanmış taşıyıcı yapısının yanı sıra yüksek performans barındıran ısı camları kullanılır. Mükemmel hareketli cam çatı sistemleri için profesyonel hizmet alacağınız en en güvenilir adrestesiniz.

Yaşam alanlarınızda alışıla gelmiş çatı sistemlerinden farklı bir arayış içinde iseniz ve hayalini kurduğunuz muhteşem bir atmosfer hüküm sürsün istiyorsanız sizin için en ideal olanı hareketli çatı sistemleri olacaktır. İşinde uzman firma sayesinde sabit cam çatı ve otomatik açılabilir özellikli çatı uygulamalarını yaşam alanlarınızda rahatlıkla tercih edebilir ve aradığınız büyülü atmosferin yaratılmasını sağlayabilirsiniz.

Hareketli Cam Çatı sistemimiz yaşam ve kullanım alanınızı açarak 4 mevsim rahatlık sağlar. Hareketli cam çatı sistemimiz modüllerden oluşmakta olup montajı ve uygulaması oldukça kolaydır. Hareketli cam tavan işlevseldir. Açılır tavan sistemi yaz kış kullanılabilecek bir alan yaratır. Hareketli cam çatı sistemimiz tüm estetik görünümü ile camı gökyüzü ile bütünleştirir. Hareketli cam tavan sistemimizin motoru, uzaktan kumanda sistemi ile açılıp kapatılabilir. Hareketli cam tavan sistemimizle, uzaktan kumandaya tek bir tıklama ile güneşli ve berrak havalarda gökyüzünün eşsiz güzelliğine ve temiz doğal havaya sahip olabilir, yağmurda ve karda muhafaza edebilirsiniz.

 

Call Now Button0 (216) 487 00 61