Hareketli Cam Çatı Modelleri

Hareketli Cam Çatı

Oteller, restoranlar, kafeler, alışveriş merkezleri, ofisler ve evlerde Fransız balkon sistemleri, kış bahçeleri gibi mimari yapılarda mekanın havalandırılması ve özellikle de yaz aylarının bunaltıcı etkisine karşı serinletici etkide bulunması amacıyla tasarlanan çok çeşitli özelliklerde cam sistemleri bulunmaktadır.

 

Uygulanacak alanın mimari yapısı ne olursa olsun ileri teknolojiler ve profesyonel çalışmalar ile tüm işlemlerin kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlayan www.seffafcati.com, bu alanda ihtiyaç duyulan çalışmaları yüksek standartlarda hizmete sunmaktadır.

Özel mekanizmalarla tasarlanmış dayanıklı yapılar olup restoran, cafe, teras ve diğer tüm yapılarda kullanılabilir. Ayrıca birçok işlevi olan sistemlerdir. Bu işlevler aşağıdaki gibidir: Isı yalıtımlı, ses geçirmez ve kullanımı kolay yapılardır, İklim koşullarına dayanabilir ve doğal afetlerde (yağmurlu günler gibi) su geçirmezdir. Şeffaflığı sayesinde güneş ışığından geçerek enerji tasarrufu sağlar, Alüminyum kanatlar sayesinde cam dış etkenlerden korunabilir, Özel yüksek kaliteli malzemeler ile tasarlanmıştır, Ekonomik ve ekonomik sistemlerdir, Aşınma açısından oldukça dayanıklı ve sağlam yapılardır, Otomatik pratik bir sistemdir, Yüksek sıcaklık ve yüksek sıcaklık ortamlarına karşı direnci yüksektir.

 Profesyonel İşçilik

 

Her çeşit hareketli cam çatı uygulaması olan açılır çatı sistemleri, motorlu ve motorsuz şekilde fonksiyonel kullanımlarla gerçekleştirilmektedir. İstenilen tarzda cam çatı modellerinin yer aldığı firmamızda, polikarbon, sabit cam, şeffaf çatı izolasyonu, kaplamaları, skylight çatı modelleri ve uygulamaları gibi tüm çalışmalar büyük bir özen ile projelere uygun olarak tamamlanarak, şık ve modern görünümlerin ortaya çıkması sağlanmaktadır. Geniş ürün kategorisiyle alanında lider konumda bulunan firmamız, titiz bir işçilik ile son derece kaliteli malzemeler kullanarak, sağlam ve dayanıklı yapılarda, uzun ömürlü kullanımlara olanak tanıyan çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bunların dışında mekan içerisine polikarbon kapatma sayesinde hiçbir şekilde toz, yağmur veya kar suyu girişine izin verilmeyerek kapalı konumdayken de temiz hava girişi sağlayan modellerdeki üretimlerle çoklu fonksiyonel kullanımlar sağlanarak, hayatı kolaylaştırmaya yönelik pratik çözümler ortaya konulmaktadır.

 Her İhtiyaca Göre Geliştirilmiş Uygulamalar

Müşteri memnuniyeti her şeyden önce tutularak temiz bir işçilik gerçekleştirilerek tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek sizler için tasarlanmaktadır. Yine ısıcamlı veya tek camlı seçenekler ile kış aylarında mekan içerisinde ısı kaybının önlenmesine yönelik olarak en iyi yalıtım sağlanmaktadır. Kış bahçelerinin oluşturulması, teras ve havuz kapatma, cam bölme işlemleri, korkuluklar, kapılar ve katlanabilir sistemler gibi tüm çalışmalar için imalattan montaja kadar bütün işlemler rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

 

 Birçok Alanda Kaliteli Hizmet

Kamu kurum ve kuruluşları, özel işletmeler, iş merkezleri, plazalar ve daha birçok alanda hizmet veren firmamız; kısa sürede ve arzu edilen nitelikte çalışmaları tamamlayarak, kaliteyi ayağınıza getirmektedir. Bunlara ek olarak ahşap kamelya, onduline çatı, teras su ve ısı yalıtımı gibi uygulamalar da bütçelere en uygun fiyatlarla kolaylıkla yapılabilmektedir. Üstelik müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçilerek çalışmalarla ilgili teknik bilgiler, fiyatlar ve kampanyalar hakkında merak edilenler sorulabilmekte, kişiye özel indirimler ve kampanyalardan da yararlanılabilmektedir.

 

Call Now Button0 (216) 487 00 61