Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Pencerelerde, Oda bölmek maksadıyla, Mağaza vitrinleri, kafeler, Fransız balkonlarda, kış bahçelerinde, rüzgâr kırıcı gibi pek çok kullanım alanı bulunan giyotin cam sistemleri uygulandıkları mekânlara şık ve saygın bir görünüm kazandırmaktadır. Mekânın dört mevsim kullanılmasını sağlamaktadır. Mekâna uygun çözümler sağlanabilmektedir. Mekânın düz, köşeli veya oval olması uygulamada herhangi bir zorluğa neden olmamaktadır.

 

 Sistemin Avantajları

-Camların açılıp kapanması sağlanarak mekânı her hava şartında ve dört mevsim kullanılması sağlanır.

-Cam sistemi uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilmektedir.

-Camlar kapatılarak ısı yalıtımı sağlanabilmektedir. Aynı zamanda ses yalıtımına da imkan verir.

-Camların üzerindeki kaplama sayesinde kirlenme az olmaktadır. Bununla beraber kirlenme durumunda camların temizliği çok kolaydır. Ayrıca sistemin bakım gereksinimi çok az ve çok kolaydır.

-Mekânda ihtiyaç duyulması halinde renkli cam veya filtreli cam kullanılabilir. Farklı camlar farklı şekilde düzenlenebilmektedir.

 

-Cam perdeler kasetler içerisine hareket ettiği için camların yerinden çıkma olayı yaşanmaz.

-Tüm parçaları paslanmaz malzemeden üretilmektedir.

-Camlar üst üste bindirilmesi sonucu küpeşte olarak görülebilmektedir.

-Camları her türlü hava şartına dayanacak dayanıklılıktadır.

-Mekâna istenmeyen girişler önlenmektedir. Bu sayede en üst düzey güvenlik sağlanmaktadır.

-Yazın güneş kırma sayesinde ortamın çok ısınması önlenmektedir.

-Cam perdelerin üzerine tente uygulanabilmektedir.

-Özel su tahliyesi sayesinde içeriye su almaz.

-Camlar rüzgâr, çarpma gibi dış çarpmalara karşı dayanıklıdır. Temperli olan camlar herhangi olumsuz durumda yaralanmaya neden olmaz.

-Geniş görüş alanı sağlar.

 

-Kendiliğinden açılıp kapanmaması nedeniyle çocuklar için emniyetlidir.

-Mekânda artan kullanım alanı sağlamaktadır.

-Cam sistemi elektrik kesilmesi halinde camların açılıp kapanması güç kaynağı ile kontrol edilebilmektedir.

-Cam sistemlerini hareket ettiren dişli ve zincirler son derece güvenlidir.

Giyotin cam sistemi, motor ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen dikey bir kayar panelden oluşur. Alüminyum profilden yapılmış bir kutu içindedir. Rüzgar dayanımı yüksek ve ısıl performansı yüksek, özel üretilmiş alüminyum profil kullanın. Sistemde kullandığımız alüminyum yum profil 4 cm kalınlığa ve 3 mm et kalınlığına sahiptir. RAL renk seçenekleri ile alüminyum profillerimizde elektrostatik toz boya kullanılmaktadır. Bu sistemde darbe dayanımı ve kırılma direnci yüksek olan 8mm kalınlığında temperli cam kullanılmaktadır. Sistemimizde cam panel, kanat dış hatlarına polimer esaslı ithal bir yapıştırıcı ile yapıştırılır ve doğal şartlardan dolayı deforme olmaz. Sistemimiz, ayrı yataklarda çalışabilen çinko-nikel alaşımlı teker ve polyemid kaplamalı rulmanlar sayesinde rahat çalışma sağlar.

 

Giyotin Cam Sistemi Fiyatları

Giyotin cam sistemleri çeşitli kalınlıklarda mevsim şartlarına uygun cam seçenekleri kullanılma imkânı sunmaktadır. Müşteri taleplerine ve mekânın gereksinimine göre giyotin cam sistemleri 2, 3 veya 4 camdan tabakadan oluşabilir. Mekânın büyüklüğü, müşteri tercihleri gibi hususlar fiyatlandırmaya etki etmektedir. Mekânda yapılacak ücretsiz keşif ve projelendirme sayesinde uygun çözümler üretilecek, imalat sonrası kolay bir şekilde montaj sayesinde istenen etki mekânda sağlanacaktır.

 

Call Now Button0 (216) 487 00 61