Çatı Kaplama

Çatı Kaplama

Bilindiği gibi soğuk çatılarda kaplama esaslı örtü malzemeleri kullanılmaktadır. Kaplamalara göre belirli ölçülerde örtü malzemeleri bulunduğundan ek yerlerinin sızdırma gibi bir problemle karşılaşmanız olanaksızdır. Örü malzemelerinin boyutları büyüdükçe daha az eğimlerde kullanılırken boyutları küçüldükçe daha dik eğimlerde kullanılmaktadır.

Çatı Kaplamalarını kiremit çatı kaplama, çimento esaslı donatılı levha çatı kaplamaları, metal çatı kaplamaları, bitümlü çatı kaplamaları, polimer çatı kaplamaları, cam çatı kaplamaları, doğal taş çatı kaplamaları olarak sıralayabiliriz.

 

Albayrak Yapı olarak çatı kaplama alanında gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Profesyonel olan tecrübeli ekiplerimizle ve kullandığımız birinci kaliteli sertifikalı malzemeler ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. Yaptığımız çatı kaplama işlerini uygulamalarımız ya da referanslarımız kısmından görebilirsiniz.

Ürettiğimiz malzemeler, çatı kaplama endüstrisi tarafından dikkate alınan tüm güvenlik sertifikalarına sahiptir. Bu sertifikalar için ürünlerimiz birçok testten geçmiş ve tüm aşamaları başarıyla geçmiştir. Bu nedenle Türkiye’de yurtdışındaki itibarımız uzmanlar tarafından tescilleniyor. Uzun vadeli araştırma ve geliştirme, dayanıklı ürünler yaratmamızın sonucudur. Şimdiye kadar sandviç paneller başta olmak üzere tüm çatı tipleri için en güvenilir ev malzemelerini ürettik. Yürüttüğümüz tüm büyük projelerde bu malzemeleri kullanarak hızlı ilerleme sağlayabiliriz.

Her türlü tavan için özel çözümler ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunan yüksek kaliteli bir film üreticisidir.  Basit bir inşaat süreci ve doğal güçlere ve kalite gereksinimlerine dayanabilecek bir çatı sağlar. Tek katmanlı çatı kaplama malzemesi çatı için güvenlidir.   Ürünleri, Türk fabrikasında en yüksek kalite standartlarına göre, yepyeni modern ekipmanlarla tasarlanmış ve üretilmiştir.   Ürünleri, Avrupa ve Norveç’teki en prestijli kalifikasyon kuruluşlarının testlerini ve sertifikalarını geçmiş, Norveç ve Avrupa’daki çeşitli inşaat mühendisliği kuruluşları tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.   Dünya çapında sağlam çatı kaplama ve membran çözümleri sunar ve belirli ortamlara uyum sağlamak için teknolojiyi kullanır.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Call Now Button0 (216) 487 00 61