Çatı Aydınlatma Pencereleri – Şeffaf Çatı

ÇATI AYDINLATMA PENCERELERİ | ÇATI AYDINLATMA PENCERE MODELLERİ | ÇATI AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Albayrak Çatı Aydınlatma Pencereleri, yeni bir ürün ile kullanıcılarına modern ve pratik bir çözüm daha sunuyor. Her yerde rahatlıkla kullanılabilen bu pencerelerin yüzeyi bakım gerektirmiyor. Teras Çatı Çözümleri tüm çatı kaplama malzemelerine uyumlu olacak şekilde uygulanabiliyor. Eteklikler özel yapısı ile yağmur sularının en güvenli şekilde tahliye edilmesine olanak sağlayarak su sızıntılarını önlüyor.
Besik Cati Ev ici aydinlatma sistemleri

Çatı Aydınlatma Pencereler 1;

cati-aydinlatma-pencereleri-3

Çatı Aydınlatma Pencereler 2;

cati-aydinlatma-pencereleri-1 cati-aydinlatma-pencereleri-2

Albayrak Şeffaf Çatı Sistemi, farkli ihtiyaçlara cevap verebilen iki modelden oluşuyor: Elle ulaşılamayan yükseklikler için önerilen ve radyo frekansi ile çalşıan io-homecontrol® sistemine sahip INTEGRA® çatı penceresinin tüm özelliklerine sahip, uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen akıllı versiyon CVP ile sadece doğal aydınlık almanın yeterli olacağı mekanlar için açılıp kapanmayan sabit versiyon CFP.

Oturma Odası Çatı Katı Aydınlatma Sistemlericati kati mutfak aydinlatma seffaf Cati sistemleri
Şeffaf çatı cam çatı, Cam Çatı Aydınlatma Pencereleri uygulama montaj ve teknik servis Albayrak Çatı Tel : 0216 487 00 61
Cati Kati Calisma Odasi Aydinlatma Sistemlericati kati yatak odasi seffaf aydinlatma sistemleri
Beşik Çatı Katı Aydınlatma Sistemleri,Bu kapak pencere kapalı durumdayken de açılabiliyor ve dış etmenlerin (yağmur, rüzgar, toz) mekana doğrudan etkisini engelliyor ve temiz hava girişini sağlıyor. Çatı Aydınlatma Aksesuarları ‘ da Bulunmaktadır. Stor Perde, Stor Sinekli, Panjur Sistemleride Bulunmaktadır.

Çatı Aydınlatma Sistemleri her türlü hava şartlarına karşı %100 koruma sağlayan çözümler sunuyor. Pencere kanadına entegre edilmiş havalandırma kapağı kullanılan pencerenin büyüklüğüne göre saatte 14?28 m³ temiz hava dolaşımına olanak sağlıyor.
Çatı Katı Aydınlatma Sistemleri Cam Pencere ve Güneş Tünelicati kati otorma odasi
Çatı Aydınlatma Pencereler 3;
cati-aydinlatma-pencereleri
Düz Teras Çatı Aydınlatma Pencere Sistemleri
Ev ici duz cati sistemleriEv ici cati modelleri
Teras Çatı Pencereleri ; Günümüzde doğal aydınlık ve mümkün olduğunca gün ışığına sahip yaşam alanları talep görüyor. Albayrak Teras Çatı Çözümleri bu talebin bir sonucu olarak doğdu. Standart Çatı Pencereleri?nin, ahşaptan üretilmiş eğimli bir kasa aracılığıyla, düz çatılara uygulanması prensibine dayanan Teras Çatı Çözümleri ile ALBAYRAK ŞEFFAF ÇATI, Türkiye?de bir ilke daha imza atarak kullanıcılarına çatı eğimleri ne olursa olsun hizmet sunabiliyor.
cati-aydinlatma pencereleriCati Kati Aydinlatma Pencereleri
Cam Çatı Aydınlatmaı Pencere Sistemleri Hakkında Detaylı Bilgi için ALBAYRAK Çatı ULaşın TeLefon : 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

%d blogcu bunu beğendi: