Çatı Aydınlatma Pencereleri

Yeni bir ürün ile kullanıcılarına modern ve pratik bir çözüm daha sunuyor. Her yerde rahatlıkla kullanılabilen bu pencerelerin yüzeyi bakım gerektirmiyor. Teras Çatı Çözümleri tüm çatı kaplama malzemelerine uyumlu olacak şekilde uygulanabiliyor. Eteklikler özel yapısı ile yağmur sularının en güvenli şekilde tahliye edilmesine olanak sağlayarak su sızıntılarını önlüyor.

Albayrak Şeffaf Çatı Sistemi, farkli ihtiyaçlara cevap verebilen iki modelden oluşuyor: Elle ulaşılamayan yükseklikler için önerilen ve radyo frekansi ile çalşıan io-homecontrol® sistemine sahip INTEGRA® çatı penceresinin tüm özelliklerine sahip, uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen akıllı versiyon CVP ile sadece doğal aydınlık almanın yeterli olacağı mekanlar için açılıp kapanmayan sabit versiyon CFP.

 

Bu kapak pencere kapalı durumdayken de açılabiliyor ve dış etmenlerin (yağmur, rüzgar, toz) mekana doğrudan etkisini engelliyor ve temiz hava girişini sağlıyor. Çatı Aydınlatma Aksesuarları ‘ da Bulunmaktadır. Stor Perde, Stor Sinekli, Panjur Sistemleride Bulunmaktadır.

Çatı Aydınlatma Sistemleri her türlü hava şartlarına karşı %100 koruma sağlayan çözümler sunuyor. Pencere kanadına entegre edilmiş havalandırma kapağı kullanılan pencerenin büyüklüğüne göre saatte 14?28 m³ temiz hava dolaşımına olanak sağlıyor.
Çatı Katı Aydınlatma Sistemleri Cam Pencere ve Güneş Tünelicati kati otorma odasi

Tavan aydınlatma sistemi çatıda ve tavan arasında aydınlatma sağlar. Çatıyı geçen binalarda, en önemlisi binanın merdivenlerinin aydınlatması olan birçok aydınlatma sistemi bulunmaktadır. Mimari merdiven aydınlatması, güneş ışığından daha fazla yararlanmanızı ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlayan, mevcut panellerinizle uyumlu, lama demirden yapılmış cam kiremitli yapıdan yapılmış bir aydınlatma sistemidir. Uygulamanın detaylı bilgileri çatıda kolaylıkla basılabilir. Şeffaf aydınlatma panelinin çoğu bastırıldığında düşme kazası meydana gelir. Polikarbonat hammaddeden üretilen paneller levha şeklinde yapılır. Ayrıca çelik yapı ve kaplama ile anahtar teslimi havalandırma fenerleri üretmekteyiz.

Düz Teras Çatı Aydınlatma Pencere Sistemleri
Ev ici duz cati sistemleriEv ici cati modelleri
Teras Çatı Pencereleri ; Günümüzde doğal aydınlık ve mümkün olduğunca gün ışığına sahip yaşam alanları talep görüyor.

Tavan arasında maksimum güneş ve güneş ışığını almak isteyenler için rahat ve garantili bir çözüm sunar.  Tüm ürünler Avrupa standartlarına uygun olarak üretilir ve Albayrak Yapı ve İnşaat garantilidir.  sıkıştırılmış argonlu içi boş cam, mikro açılır sistem (cam kapalıyken bile ortam havalandırılabilir), birinci sınıf çam çerçeve sistemi.  Çatı pencerelerinin avantajları

  1. Güvenlik, sertleştirilmiş cam kullanımı nedeniyle dolu ve diğer dış etkilere karşı dayanıklıdır.
  2. Heller, dikey pencerelerden daha iyi aydınlatma sağlar. Çatı pencereleri ise çerçeve yapısındaki özel detayların çözümü sayesinde çoğu çatı penceresinden daha fazla ışık sağlamaktadır.
  3. Verimli havalandırma; kutudaki özel kanal sistemi kapalıyken bile sürekli ve kalıcı bir havalandırma sistemi sağlayabilir, çünkü havalandırma kanalındaki filtre toz girmesini engelleyebilir.
  4. Mikro açılma fonksiyonu, mikro açılma fonksiyonu sayesinde çatı arası havalandırılabilir ve gerekirse pencere çerçevesi ile pencere arasında boşluk oluşturulabilir.
  5. Yay kulpunun özellikleri, kutunun menteşe sistemi sayesinde kutunun merkez ekseni boyunca 180 derece dönebilmesi, pencerenin dışını temizlemeyi ve odayı havalandırmayı oldukça kolaylaştırır.
  6. Uzun kullanım ömrü, yüksek kaliteli çam ağacından malzemeden yapılmış, vakum emdirilmiş ince tabaka, iki kat boyanmıştır. Dış mekanlarda kullanılan tüm ahşaplar alüminyum ve UV dayanımlı polyester boya ile kaplanmış olup, dış mekanlarda kullanılan tüm vida ve metal aksamlar paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Albayrak Teras Çatı Çözümleri bu talebin bir sonucu olarak doğdu. Standart Çatı Pencerelerinin, ahşaptan üretilmiş eğimli bir kasa aracılığıyla, düz çatılara uygulanması prensibine dayanan Teras Çatı Çözümleri ile ALBAYRAK ŞEFFAF ÇATI, Türkiye?de bir ilke daha imza atarak kullanıcılarına çatı eğimleri ne olursa olsun hizmet sunabiliyor.

Call Now Button0 (216) 487 00 61