Açılır Motorlu Çatı

Açılır Motorlu Çatı; Uzaktan kumandalı motorlu açılır kapanır çatı sistemleri, panellerinin birbiri üzerine hareket ederek açıldığı ve sabit bir modül üzerine toplandığı hareketli çatı uygulamalarıdır. Açılır kapanır uzaktan kumandalı çatı sistemlerinde kullanım amacına uygun olarak Alüminyum açılır çatı, Cam açılır çatı , Pergola tente malzeme seçenekleri ile uygulanabilmektedir

.

Açılır tavan sistemlerinde maliyetler uygulama alanına metrekare ölçüleri ve kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklikler göstermektedir. Olumsuz veya olumlu hava şartlarına maruz kalan açılır çatı sistemlerinde güneş koruma,sızdırmazlık ve yalıtım beklentisi üst düzeydedir. Kesinlikle ucuz ve kalitesiz malzeme kullanılmamalıdır.

Sistem alüminyumdan yapılmıştır, birbiri üzerine kayabilir ve sabit bir alanda toplanabilir. Gece yıldızların altında uykuya dalmak istediğiniz bir yaşam alanı sağlıyoruz, 12/24 volt led aydınlatmalı, motor kontrol yardımı ile boyanabilir, istenilen Ral rengini ve üst kısmını açıp kapatabilirsiniz. . Yanları katlanabilir ısı yalıtımlı ve konforlu cam ile donatılmıştır. Hava sebebi ile yaz kış daha konforlu olacaktır. Taşıyıcı alüminyum profil ve üstte hareketli alüminyum kanattan oluşan bir sistemdir. Güneşten korunmak için özel olarak tasarlanmış yarı açık çatı sistemidir. Güneşlik yüksekliği hareketli bir sac ile ayarlanabilir. Özel drenaj kanalı sayesinde açılıp kapanırken suyun girmesini engelleyebilir. Geniş kesitli düz plaka güneş desteği kullanımı sayesinde cam balkon, cam sürme sistemi ve kontrol sistemi sayesinde sistemin açık kısmı için ideal bir ortam sağlar.

Açılır Motorlu Catı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Call Now Button0 (216) 487 00 61