Ana Sayfa

anasayfa-1

ALBAYRAK YAPI CAM SİSTEMLERİ

Albayrak Yapı Cam Sistemleri, 1988 yılında PVC sektöründe kanıtlanmış tecrübesi ile 2003 yılından itibaren Şeffaf Çatı, Açılır ve Sabit Çatı Sistemleri, Kış Bahçesi, Teras ve Havuz kapatma, Cam Bölme, Cam Kapı, Cam Korkuluk, Duşa Kabin, Katlanır Cam sistemlerinde küçük, orta ve kurumsal düzeyde müşterilerine geniş bir yelpazede imalat ve montaj hizmet sunan İstanbul merkezli bir kuruluştur.

Albayrak Yapı Cam Sistemleri yapısını tanımlayan ve en değer verilen unsur, müşterilerimiz ile güven ve şeffaflığı teşvik eden bir ilişki içerisinde olduğuna dair inancımızdır. Cam sistemleri sektöründe sürekli yenilikçi olma gayretimiz % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz bu eşşiz unsurları tanımlamaktadır. Her zaman en yüksek standartlarda güvenilir hizmetler sağlamak ilk hedefimizdir. Vera Yapı Cam Sistemleri olarak satış sonrası danışma ve teknik hizmetlerimiz ile sektörde öncü olmak istiyoruz.

Üretimde kullanılan malzeme kalitesine verilen önem ve montaj aşamasında uygulama çözümlerimiz sayesinde mekanlar içerisinde uygulanan tüm ürünler gelecekte değerli bir yatırıma dönüşmektedir. Ürün geliştirme departmanımız müşterilerimizin taleplerini karşılama çözümleri üretir ve zarif tasarımlar, dayanıklılık ve kullanım kolaylığına verilen önem ile birlikte geleceğin konforunu yaşatmaktadır.

 

Devamını Okumak İçin Tıklayınız...

Şeffaf Çatı Kaplamaları

Şeffaf Çatı | Şeffaf Çatı Kaplama | Şeffaf Çatı Sistemleri | Cam Çatı | Skylight Çatı Sistemleri | Polikarbon Çatı

ALBAYRAK YAPI Çatı Aydınlatma Pencereleri, yeni bir ürün ile kullanıcılarına modern ve pratik bir çözüm daha sunuyor. Her yerde rahatlıkla kullanılabilen bu pencerelerin yüzeyi bakım gerektirmiyor. Teras Çatı Çözümleri tüm çatı kaplama malzemelerine uyumlu olacak şekilde uygulanabiliyor. Eteklikler özel yapısı ile yağmur sularının en güvenli şekilde tahliye edilmesine olanak sağlayarak su sızıntılarını önlüyor.
 Şeffaf Çatı Kaplamaları ve Şeffaf Çatı Modelleri 1;

 

 Şeffaf Çatı Kaplamaları ve Şeffaf Çatı Modelleri 2;

 

Çatı Aydınlatma Sistemleri
ALBAYRAK Şeffaf Çatı Sistemi, farkli ihtiyaçlara cevap verebilen iki modelden oluşuyor: Elle ulaşılamayan yükseklikler için önerilen ve radyo frekansi ile çalşıan io-homecontrol® sistemine sahip INTEGRA® çatı penceresinin tüm özelliklerine sahip, uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen akıllı versiyon CVP ile sadece doğal aydınlık almanın yeterli olacağı mekanlar için açılıp kapanmayan sabit versiyon CFP.

Oturma Odası Çatı Katı Aydınlatma Sistemlericati kati mutfak aydinlatma seffaf Cati sistemleri
Şeffaf çatı cam çatı, Cam Çatı Aydınlatma Pencereleri uygulama montaj ve teknik servis Albayrak Yapı TeL : 0216 487 00 61
Cati Kati Calisma Odasi Aydinlatma Sistemlericati kati yatak odasi seffaf aydinlatma sistemleri
Beşik Çatı Katı Aydınlatma Sistemleri,Bu kapak pencere kapalı durumdayken de açılabiliyor ve dış etmenlerin (yağmur, rüzgar, toz) mekana doğrudan etkisini engelliyor ve temiz hava girişini sağlıyor. Çatı Aydınlatma Aksesuarları ' da Bulunmaktadır. Stor Perde, Stor Sinekli, Panjur Sistemleride Bulunmaktadır.
 Şeffaf Çatı Kaplamaları ve Şeffaf Çatı Modelleri 3;

Çatı Aydınlatma Sistemleri her türlü hava şartlarına karşı %100 koruma sağlayan çözümler sunuyor. Pencere kanadına entegre edilmiş havalandırma kapağı kullanılan pencerenin büyüklüğüne göre saatte 14?28 m³ temiz hava dolaşımına olanak sağlıyor.
 Şeffaf Çatı Kaplamaları ve Şeffaf Çatı Modelleri 4;

Teras Çatı Pencereleri ; Günümüzde doğal aydınlık ve mümkün olduğunca gün ışığına sahip yaşam alanları talep görüyor. Albayrak Teras Çatı Çözümleri bu talebin bir sonucu olarak doğdu. Standart Çatı Pencereleri?nin, ahşaptan üretilmiş eğimli bir kasa aracılığıyla, düz çatılara uygulanması prensibine dayanan Teras Çatı Çözümleri ile ALBAYRAK ŞEFFAF ÇATI, Türkiye?de bir ilke daha imza atarak kullanıcılarına çatı eğimleri ne olursa olsun hizmet sunabiliyor.

Şeffaf Çatı Kaplamaları Hakkında Detaylı Bilgi için Albayrak Yapı ULaşın TeLefon : 0216 487 00 61 - 0532 624 96 72

iletisim

Açık Adres:
Necip Fazıl Mah., Cihan Cad.
No: 7 Sultanbeyli/İST.
Çalışma Saatlerimiz:
Haftaiçi: 09:00 ile 19:30 arası
Haftasonu: 10.00 ile 18:00 arası

 

Giris Formu