Ana Sayfa

anasayfa-1

ALBAYRAK YAPI CAM SİSTEMLERİ

Albayrak Yapı Cam Sistemleri, 1988 yılında PVC sektöründe kanıtlanmış tecrübesi ile 2003 yılından itibaren Şeffaf Çatı, Açılır ve Sabit Çatı Sistemleri, Kış Bahçesi, Teras ve Havuz kapatma, Cam Bölme, Cam Kapı, Cam Korkuluk, Duşa Kabin, Katlanır Cam sistemlerinde küçük, orta ve kurumsal düzeyde müşterilerine geniş bir yelpazede imalat ve montaj hizmet sunan İstanbul merkezli bir kuruluştur.

Albayrak Yapı Cam Sistemleri yapısını tanımlayan ve en değer verilen unsur, müşterilerimiz ile güven ve şeffaflığı teşvik eden bir ilişki içerisinde olduğuna dair inancımızdır. Cam sistemleri sektöründe sürekli yenilikçi olma gayretimiz % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz bu eşşiz unsurları tanımlamaktadır. Her zaman en yüksek standartlarda güvenilir hizmetler sağlamak ilk hedefimizdir. Vera Yapı Cam Sistemleri olarak satış sonrası danışma ve teknik hizmetlerimiz ile sektörde öncü olmak istiyoruz.

Üretimde kullanılan malzeme kalitesine verilen önem ve montaj aşamasında uygulama çözümlerimiz sayesinde mekanlar içerisinde uygulanan tüm ürünler gelecekte değerli bir yatırıma dönüşmektedir. Ürün geliştirme departmanımız müşterilerimizin taleplerini karşılama çözümleri üretir ve zarif tasarımlar, dayanıklılık ve kullanım kolaylığına verilen önem ile birlikte geleceğin konforunu yaşatmaktadır.

 

Devamını Okumak İçin Tıklayınız...

Teras Yalıtımı - Teras Su Yalıtımı - Teras Isı Yalıtımı

Yalıtım konusu gün geçtikçe önem kazanan ve gün geçtikçe gelişen bir alandır. Teknolojik ilerlemeler ile yalıtım alanında ilerlemeler kaydedilmektedir. Yalıtım alanında son yıllarda önem kazanan konulardan birisi de teras yalıtımı konusudur.
Teraslarda su yalıtımı konusu en önemli konulardan birisidir. Eğimli teraslarda bir nebze daha kolay su yalıtımı yapılabilmektedir ancak düz teraslarda su yalıtımı daha zor olmaktadır. Düz teraslarda su ve kar yalıtımı uzun sürebilmektedir. Teraslar için en çok kullanılan su yalıtım malzemesi membranlardır.

teras-yalitimi teras-yalitimi-2
Terasların zeminleri genel olarak seramik olarak kaplanmaktadır. Bu seramik kaplamalar tek başına su yalıtımı sağlamazlar. Teraslarda su yalıtımı için seramik zemin altına öncelikle su yalıtım membranları uygulanmalıdır. Bu membranlar 2 kat olacak şekilde uygulanırsa, sağlam ve uzun ömürlü bir su yalıtımı sağlarlar. Bu membranlar beton üzerine astar atıldıktan sonra, ısıtılarak uygulanmaktadır. Bu yöntem uygulanırken yapılan en büyük hata, membranların yeterince ısıtılmamasıdır. Bu hata sonucunda membranlar tam olarak uygulanamaz ve sert hava şartlarında açılabilir.

teras-yalitimi-3 teras-yalitimi-4
Teraslarda su yalıtımı için farklı yöntemler de bulunmaktadır. Bunlardan bazıları oluklu levhalar, kiremit görünümlü oluklu levhalar, asfalt şıngıllar, oluklu levhalar, trapez levhalar, metal kiremitler, beton kiremitler gibi çok fazla çeşit bulunmaktadır.
Bu yöntemler, su yalıtımının uygulanacağı çatının yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu değişikliğe göre, uzmanlardan en uygun öneriyi alabilir, çatınıza en dayanıklı yalıtımın nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

teras-yalitimi-5 teras-yalitimi-6
Teraslarda ısı yalıtımı ise genellikle su yalıtımı için uygulanan membranların en alt katmanına bir buhar kesici katman uygulayarak yapılmaktadır. Çatınızın yapısına ve şekline göre, bir uzmana danışarak çatınızın ısı yalıtımının en iyi nasıl yapılabileceği hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Çatıların yapılarına göre, teras ısı yalıtımı için kullanılan yöntemler ve malzemeler de farklılıklar gösterebilmektedir.
Teras yalıtımı, çok fazla malzeme ve farklı yöntemler ile uygulaması yapılabilen bir yalıtım yöntemidir. Teras yalıtımı hem daha rahat ve sorunsuz bir yaşam alanı oluşturması, hem de ısı ve maddi tasarruf sağlaması açısından önemlidir. Siz de uzmanlara danışarak terasınız için en uygun yalıtım yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

iletisim

Teras Kapatma Dekorasyonu - Teras Dekorasyonları

Teras Kapatma Dekorasyonu


Yapılaşmaların modernleşmesi ve teknolojinin gelişmesiyle beraber artık çeşit sayısı ve seçenek sayıları her alanda artmaktadır. Çatı Dekorasyonları da bu gelişmeden etkilenen ve sürekli gelişen bir alandır. Teras alanları, yeni yapılar ile beraber artık bir yaşam alanı olarak değerlendirildiği ve kullanılmak da istendiği için çok sayıda proje ile dekorasyonlar yapılmaktadır.

teras-kapatma-dekorasyonu-1 teras-kapatma-dekorasyonu-2
İnsanlar kullanım alanlarını genişletmek ve daha keyifli vakit geçirmek için son yıllarda teras kapama sistemleri uygulayarak çeşitli teras kapatma dekorasyonu ile kendileri için ferah ve yaşanabilir alanlar oluşturmaktadır.

teras-kapatma-dekorasyonu-3 teras-kapatma-dekorasyonu-4
Teras dekorasyonları için çok fazla sayıda çeşit bulunmaktadır ancak en çok tercih edilen sistemlerden birisi ahşap teras kapamadır. Ahşap teras kapama sistemi kullanılarak, terasların büyüklüğüne, genişliğine göre çok farklı dekorasyonlar yapılabilmektedir. Ahşabın dekorasyon açısından göze hoş gelen bir ürün olması nedeniyle çatılarda da çok tercih edilmektedir. Modern görünümlü, şık ve huzur verici teras dekorasyonları bulunmaktadır. Ayrıca ahşap dekorasyonlu teraslarda, eşya olarak da ahşap mobilyalar kullanıldığı zamanda bir bütünlük oluşmaktadır.

iletisim

Teras Üstü Kapatma - Teras Üzeri Kapama

Teras Üstü Kapatma ve Teras Üzeri Çatı Kapama

Teras üstü kapatma 'nın çok sayıda avantajı bulunmaktadır. İlk olarak teras alanı, bu sistemler sayesinde kullanılabilir bir alana dönüşmektedir ve bir yaşam alanına dönüştüre bilinmektedir. Teras kapama sistemi uygulanmasından sonra, koltuk takımları, masa ve sandalye ile mekan kullanılabilir bir hale getirilebilir ve keyifli zaman geçirilecek alana dönüşmektedir. İkinci olarak teras kapamanın ısınma problemine karşı büyük oranda çözüm getirmesidir.

 

Yapılan sistem ile ısı izolasyonu sayesinde soğuk havanın içeriye girmesi engellenir, kar ya da yağmur suyunun içeriye sızmasının önüne geçilir ve büyük ölçüde ısı yalıtımı ve ısı tasarrufu sağlar. Bunu yanı sıra zemin bozulmalarını da önlemektedir.

Üçüncü olarak teras kapama sistemi eğer katlanabilir cam çatı sistemi uygularsanız, yaz mevsiminde size serin ve ferah bir alan kullanma olanağı sunar.

 

Ayrıca otomatik çatı sistemleri ile de dört mevsim kullanım olanağı sunmaktadır. Otomatik çatı sistemleri ile üzeri açılır kapanır tente çatı sistemleri modelleri uygulanabilmektedir. Diğer bir avantaj ise, ahşap malzeme kullanılması durumunda, çatınızda kötü kokuların olmaması ve uzun süreli kullanıma uygun bir şekilde yapılmasıdır.
Teras kapama sistemleri genellikle ahşap teras kapama, metal teras kapama ve cam teras kapama olarak ayrılmaktadır. Her birinin ayrı olarak özellikleri ve avantajları bulunmaktadır.

iletisim

 

Teras Kapatma Uygulamalarımız

Bu Sayfada Bulunan Uygulama Görselleri Tamamen ALBAYRAK YAPI & İNŞAAT'a Aittir. İzinsiz Kopyalanması Yasaktır. 

Teras Üstü Kapatma Uygulaması #174401:

teras ustu kapatma 1 teras ustu kapatma 2 teras ustu kapatma 3

 

Teras Kapatma Uygulaması #174402:

teras ustu kapatma 24 teras ustu kapatma 25 teras ustu kapatma 26

teras ustu kapatma 27 teras ustu kapatma 28 teras ustu kapatma 29

teras ustu kapatma 31 teras ustu kapatma 32 teras ustu kapatma 33

teras ustu kapatma 30 teras ustu kapatma 34 teras ustu kapatma 35

 

Teras Kapatma Uygulaması #174403:

teras ustu kapatma 170 teras ustu kapatma 171 teras ustu kapatma 172

teras ustu kapatma 173 teras ustu kapatma 174 teras ustu kapatma 175

 

Teras Kapatma Uygulaması #174404:

teras ustu kapatma 17 teras ustu kapatma 21 teras ustu kapatma 23

teras ustu kapatma 18 teras ustu kapatma 19 teras ustu kapatma 20

 

Teras Kapatma Uygulaması #174405:

teras ustu kapatma 149 teras ustu kapatma 150 teras ustu kapatma 151

teras ustu kapatma 155 teras ustu kapatma 157 teras ustu kapatma 158

teras ustu kapatma 159 teras ustu kapatma 160 teras ustu kapatma 161

teras ustu kapatma 162 teras ustu kapatma 163 teras ustu kapatma 165

teras ustu kapatma 167 teras ustu kapatma 168 teras ustu kapatma 169

 

Teras Kapatma Uygulaması #174406:

teras ustu kapatma 56 teras ustu kapatma 57 teras ustu kapatma 58

teras ustu kapatma 60 teras ustu kapatma 61 teras ustu kapatma 62

 

Ahşap Teras Kapatma Uygulaması #174407:

teras ustu kapatma 100 teras ustu kapatma 101 teras ustu kapatma 102

teras ustu kapatma 103 teras ustu kapatma 104 teras ustu kapatma 105

teras ustu kapatma 106 teras ustu kapatma 107 teras ustu kapatma 108

 

Teras Kapatma Uygulaması #174408:

teras ustu kapatma 114 teras ustu kapatma 115 teras ustu kapatma 116

teras ustu kapatma 117 teras ustu kapatma 118 teras ustu kapatma 120

 

Teras Kapatma Uygulaması #174409:

teras ustu kapatma 127 teras ustu kapatma 129 teras ustu kapatma 130

teras ustu kapatma 131 teras ustu kapatma 132 teras ustu kapatma 133

teras ustu kapatma 134 teras ustu kapatma 136 teras ustu kapatma 137

teras ustu kapatma 138 teras ustu kapatma 139 teras ustu kapatma 142

teras ustu kapatma 144 teras ustu kapatma 145 teras ustu kapatma 148

 

Teras Kapatma Uygulaması #174410:

teras ustu kapatma 109 teras ustu kapatma 110 teras ustu kapatma 112

 

Teras Kapatma Uygulaması #174410:

teras ustu kapatma 125 teras ustu kapatma 124 teras ustu kapatma 123

teras ustu kapatma 121 teras ustu kapatma 122

 

iletisim

Kış Bahçesi Uygulamaları

Bu Sayfada Bulunan Uygulama Görselleri Tamamen ALBAYRAK YAPI & İNŞAAT'a Aittir. İzinsiz Kopyalanması Yasaktır.  

Kış Bahçesi Uygulaması #168801:

kis bahcesi uygulamalari 28 kis bahcesi uygulamalari 30 kis bahcesi uygulamalari 32

kis bahcesi uygulamalari 29 kis bahcesi uygulamalari 31 kis bahcesi uygulamalari 33

kis bahcesi uygulamalari 34 kis bahcesi uygulamalari 35 kis bahcesi uygulamalari 36

 

Kış Bahçesi Uygulaması #168807:

kis bahcesi uygulamalari 01 kis bahcesi uygulamalari 04 kis bahcesi uygulamalari 07

kis bahcesi uygulamalari 02 kis bahcesi uygulamalari 03 kis bahcesi uygulamalari 05

 

Kış Bahçesi Uygulaması #168803:

kis bahcesi uygulamalari 09 kis bahcesi uygulamalari 10 kis bahcesi uygulamalari 13

kis bahcesi uygulamalari 11 kis bahcesi uygulamalari 12 kis bahcesi uygulamalari 14

 

Kış Bahçesi Uygulaması #168822 :

kis bahcesi uygulamalari 18 kis bahcesi uygulamalari 19 kis bahcesi uygulamalari 20

kis bahcesi uygulamalari 17

 

Kış Bahçesi Uygulaması #168802:

kis bahcesi uygulamalari 21 kis bahcesi uygulamalari 22 kis bahcesi uygulamalari 27

kis bahcesi uygulamalari 23 kis bahcesi uygulamalari 24 kis bahcesi uygulamalari 25

Cam Çatı Uygulamalarımız

Bu Sayfada Bulunan Uygulama Görselleri Tamamen ALBAYRAK YAPI & İNŞAAT'a Aittir. İzinsiz Kopyalanması Yasaktır. 

 

Skylight Sistem Cam Teras Uygulaması #177713:

cam cati uygulamalari 01 cam cati uygulamalari 02 cam cati uygulamalari 03
cam cati uygulamalari 04 cam cati uygulamalari 05 cam cati uygulamalari 06
cam cati uygulamalari 22 cam cati uygulamalari 23  

 

Skylight Sistem Şeffaf Cam Çatı Uygulaması #177714: 

cam cati uygulamalari 11  cam cati uygulamalari 25  cam cati uygulamalari 27 
cam cati uygulamalari 31  cam cati uygulamalari 32  cam cati uygulamalari 33 
cam cati uygulamalari 28  cam cati uygulamalari 29  cam cati uygulamalari 30 
cam cati uygulamalari 07  cam cati uygulamalari 09  cam cati uygulamalari 10 
cam cati uygulamalari 24  cam cati uygulamalari 26   

 

Havuz Kenarı Cam Kapatma Uygulaması #168832: 

cam cati uygulamalari 13  cam cati uygulamalari 14  cam cati uygulamalari 15 
cam cati uygulamalari 16  cam cati uygulamalari 17  cam cati uygulamalari 18 
cam cati uygulamalari 12  cam cati uygulamalari 19   

       

Teras Cam Kapatma Uygulaması #177711:  

cam cati uygulamalari 36 cam cati uygulamalari 37 cam cati uygulamalari 38
cam cati uygulamalari 40 cam cati uygulamalari 41 cam cati uygulamalari 42
cam cati uygulamalari 43 cam cati uygulamalari 44 cam cati uygulamalari 37
cam cati uygulamalari 35 cam cati uygulamalari 39  

 

Skylight Sistem Teras Cam Kapatma Uygulaması #168809:  

cam cati uygulamalari 45 cam cati uygulamalari 46 cam cati uygulamalari 47
cam cati uygulamalari 48    

 

Skylight Sistem Teras Cam Kapatma Uygulaması #177712: 

cam cati uygulamalari 50 cam cati uygulamalari 51 cam cati uygulamalari 52
cam cati uygulamalari 53 cam cati uygulamalari 56 cam cati uygulamalari 55
cam cati uygulamalari 56 cam cati uygulamalari 57 cam cati uygulamalari 58
cam cati uygulamalari 59 cam cati uygulamalari 60  

 

Teras Cam Kapatma Uygulaması #177717:

cam cati uygulamalari 61 cam cati uygulamalari 62 cam cati uygulamalari 63
cam cati uygulamalari 64 cam cati uygulamalari 65 cam cati uygulamalari 66
cam cati uygulamalari 67    

 

 Cam Çatı Uygulaması #151533:

cam cati uygulamalari 71 cam cati uygulamalari 72 cam cati uygulamalari 73
cam cati uygulamalari 74 cam cati uygulamalari 75  

 

  Cam Garaj Uygulaması #151530:

cam cati uygulamalari 76 cam cati uygulamalari 79 cam cati uygulamalari 80

 

Cam Çatı Uygulaması #151529:

cam cati uygulamalari 83 cam cati uygulamalari 85 cam cati uygulamalari 86
cam cati uygulamalari 87 cam cati uygulamalari 88 cam cati uygulamalari 89
cam cati uygulamalari 84 cam cati uygulamalari 91  

 

 

 iletisim

iletisim

Açık Adres:
Necip Fazıl Mah., Cihan Cad.
No: 7 Sultanbeyli/İST.
Çalışma Saatlerimiz:
Haftaiçi: 09:00 ile 19:30 arası
Haftasonu: 10.00 ile 18:00 arası

 

Giris Formu